Przejdź do paska narzędzi

Pewnie się właśnie zastanawiasz jak napisać własny anons w serwisie z ogłoszeniami matrymonialnymi czy randkowymi. To wcale nie jest takie trudne zadanie. Wystarczy chwila zastanowienia i… no właśnie, ale… myślisz: tak naprawdę, co by tu napisać? Postaram się Ci w tym pomóc.

Po pierwsze wyznacz sobie cel jaki chcesz osiągnąć zamieszczając swoje ogłoszenie. Pomyśl, kogo szukasz: przyjaciela, sympatii, koleżanki, kolegi, a może swojej drugiej połowy, z którą chciałbyś spędzić resztę życia?

Wyznaczenie celu to jedna sprawa, druga sprawa to jak ten cel osiągnąć. To proste, przecież zamierzasz dać ogłoszenie w Internecie! Napisz je więc teraz!

Spokojnie, spokojnie nie tak prędko, ręce precz od klawiatury 😉 Usiądź wygodnie w fotelu, odpręż się, pomyśl, że od Twoich następnych kroków może zależeć Twoje dalsze życie… Och, zabrzmiało to strasznie poważnie… Więc załóżmy, że wiesz już kogo szukasz.

Postaraj się więc go znaleźć. Zauważ, że anonsów na stronach internetowych są tysiące! Łatwo więc zniknąć w takim tłumie…

Podstawowa sprawa:

Spraw by Twój anons był oryginalny!

Twój anons w internecie

A… byłbym zapomniał. Masz już kartkę i ołówek? Nie? To na co czekasz?

Przechodzimy więc do punktu drugiego.

Zapisz na kartce cel.

Teraz pomyśl, w jaki sposób zachęcić czytające osoby, by odpowiedziały właśnie na Twoje ogłoszenie.

Szukasz kogoś wesołego?
– Spraw by Twój anons był zabawny!
Szukasz kogoś poważnego?
– Spraw by Twój anons był poważny!
Szukasz miłości?
– spraw by Twój anons był ciepły, miłosny!

Pisz to, co czujesz…
Przelej na papier swoją tęsknotę, swój charakter…

Twój anons musi być INDYWIDUALNY

On po prostu musi być Twój! Jesteś przecież kimś innym, niż te tysiące ludzi szukających w sieci. Daj się więc poznać… Szokuj, bądź oryginalny, kolorowy, śpiewający i mówiący wierszem. Bądź sobą! Nie odkrywaj jednak od razu wszystkich swoich kart, bądź tajemniczy.

O… widzę, że już zapisałeś kilka kartek? Nie! To zdecydowanie za dużo!

Chwyć je szybko, pognieć i… wyciśnij z nich sok…

Twoje ogłoszenie musi być krótkie i świeże. Nikomu nie będzie się chciało czytać elaboratów na stronach www. Świat dziś pędzi jak pociąg pospieszny, ludzie nie mają czasu na czytanie książek, a także na ślęczenie godzinami nad Twoim anonsem.

Napisz kilka zdań, a na pewno nie zniechęcisz nimi czytającego, a wręcz przeciwnie – zachęcisz. I proszę Cię nie pisz tekstów typu: „Szukam ślicznej blondynki do tańca i różańca” czy też: „Chciałbym z Tobą konie kraść” albo: „Poznam kobietę na dobre i na złe”. Takich ogłoszeń jest cała masa.

Powtarzam: Bądź oryginalny!

Teraz zajmiemy się trzecim punktem naszego szybkiego kursu. Masz już najtrudniejszą jego część za sobą. Teraz warto zastanowić się jak zamieścić swój anons w sieci:

Znajdź ciekawy i popularny serwis (na takim właśnie jesteś :-))
Wypełnij ankietę zgłoszeniową, pamiatając, że im więcej szczegółów podasz – jesteś bardziej wiarygodny. Nie koloryzuj, jeśli dojdzie kiedyś do spotkania i tak wszystko zweryfikuje rzeczywistość.

Dodaj swoje zdjęcie.

Większość osób to wzrokowcy, lubią wiedzieć z kim rozmawiają nawet via e-mail. Wstydzisz się? Chyba chcesz kogoś poznać? Pamiętaj więc, że na wirtualnym świecie życie się nie kończy, po co potem osoba, która do Ciebie napisze ma się rozczarować Twoim wyglądem? Jak już pisałem bądź indywidualistą, nikt na świecie nie ma takiej twarzy jak Ty 😉 Ze zdjęciem Twój anons będzie automatycznie się wyróżniał. Można by powiedzieć:

Nie ma brzydkich ludzi, są tylko źle sfotografowani

– postaraj się więc przesłać do serwisu ogłoszeniowego swoje „uśmiechnięte zdjęcie” dobrej jakości.

Podsumowując,
oto jakie cechy powinien posiadać Twój anons:

  • krótki,
  • treściwy,
  • oryginalny,
  • trochę tajemniczy,
  • wiarygodny,
  • z fotografią.

Jak go stworzysz zależy wyłącznie od Ciebie.
To co tutaj napisałem, to tylko podpowiedzi jaką drogą się kierować.

Powodzenia w nawiązywaniu udanych internetowych znajomości…


Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry