imprezy dla Singli

Nie masz z kim wyjechać na urlop? Nie chcesz samemu spędzać wakacji? Masz dosyć wypoczywania w towarzystwie zakochanych par? Zobacz jak gdzie i jak bawią się Single…

 • Orient w tajskich łodziach
  true
  Wybierz się z nami do Tajlandii, gdzie poza niezapomnianym pięknem miejscowych kolorowych łodzi czeka na Ciebie: relaks na sławnej „Niebiańskiej plaży" - możliwość poczucia się jak Leonardo DiCaprio! pełne przeżyć nocne safari w dżungli, pod okiem profesjonalnego przewodnika targ wodny i zakupy prosto... Read more »
 • Długi Weekend Majowy dla Singli na Mazurach
  true
  Skuś się na Majówkę wśród mazurskich jezior! wiosenny wypoczynek wśród jezior noclegi i posiłki w trzygwiazdkowym hotelu wycieczki po Mazurach: Wieża Ciśnień i Twierdza Boyen w Giżycku Wilczy Szaniec - Kwatera Główna Hitlera Spływ Łodziami Krutynią dla chętnych - bilard, Park Linowy i rejs statkiem wesołe wieczory integracyjne Wypoczywaj... Read more »
 • Tramping dla Singli w kambodżańskiej dżungli
  true
  Przed Tobą niesamowita wyprawa do tajemniczej kambodżańskiej dżungli pełnej zapomnianych świątyń i innych niecodziennych atrakcji. W programie azjatyckiej wyprawy: plażowanie i leżakowanie poznanie stolicy Tajlandii - Bangkoku rejs tramwajem wodnym po rzece Chao Phraya degustacja niezwykłych lokalnych przysmaków - niektóre z nich tylko dla odważnych! zwiedzanie... Read more »
 • Długi Weekend Majowy dla Singli nad morzem
  true
  Zapraszamy Cię na wiosenny wypoczynek nad morzem podczas Długiego Weekendu Majowego!! letni tygodniowy wypoczynek nad Bałtykiem noclegi i posiłki w ośrodku przy samej plaży plażowanie i wieczorne spacery brzegiem morza powitalny grill i pożegnalne ognisko wycieczka do Ogrodów tematycznych Hortulus zwiedzanie okolicznych atrakcji. takich jak: Skansen... Read more »
 • Wielkanoc dla Singli w Nałęczowie
  true
  Proponujemy Ci niezapomnianą świąteczną atmosferę podczas Świąt Wielkanocnych dla Singli w Nałęczowie: komfortowe hotelowe pokoje przygotowywanie pisanek wielkanocnych oraz dekorowanie świątecznych ciasteczek zwiedzanie Nałęczowa z przewodnikiem wyśmienite świąteczne menu przejazd bryczką konną i ognisko z pieczeniem kiełbasek relaks na basenie bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego Parku Zdrojowego seanse w Jaskini... Read more »
 • Impreza Ostatkowa w Toruniu
  true
  Zapraszamy wszystkich singli na Ostatkowy Weekend Karnawałowy - do wspólnej zabawy w oryginalnym XIX-wiecznym forcie artyleryjskim! noclegi w hotelu na Starówce Impreza Karnawałowa z DJem w sobotni wieczór powitalna kolacja integracyjna pierwszego dnia atrakcje w Twierdzy Toruń zwiedzanie Fortu z przewodnikiem w stroju historycznym gry i... Read more »
 • Karnawał dla Singli na Górnym Śląsku
  true
  Zapraszamy Cię karnawałowy wypoczynek i zabawę w gronie Singli podczas Weekendu na Górnym Śląsku!! wypoczynek i zabawa w singlowym gronie zwiedzanie najciekawszych okolicznych atrakcji: Gliwicka Palmiarnia Kopalnia Guido w Zabrzu Zamek Piastowski Rynek z Ratuszem, Murami Miejskimi i zabudowaniami Starego Miasta Impreza Karnawałowa w gliwickim Klubie wspólne integracyjne... Read more »
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry