imprezy dla Singli

Nie masz z kim wyjechać na urlop? Nie chcesz samemu spędzać wakacji? Masz dosyć wypoczywania w towarzystwie zakochanych par? Zobacz jak gdzie i jak bawią się Single…

 • Tramping dla Singli w kambodżańskiej dżungli
  true
  Przed Tobą niesamowita wyprawa do tajemniczej kambodżańskiej dżungli pełnej zapomnianych świątyń i innych niecodziennych atrakcji. W programie azjatyckiej wyprawy: plażowanie i leżakowanie poznanie stolicy Tajlandii - Bangkoku rejs tramwajem wodnym po rzece Chao Phraya degustacja niezwykłych lokalnych przysmaków - niektóre z nich tylko dla odważnych! zwiedzanie... Read more »
 • Karnawał dla Singli we Wrocławiu
  true
  Zapraszamy Cię do Wrocławia na Karnawałowy Weekend w towarzystwie Singli!! wypoczynek w jednym z najpiękniejszych miast Polski zwiedzanie wrocławskich zabytków z przewodnikiem Ostrów Tumski z katedrą Ostrów Piaskowy Rynek, Ratusz, Stare Jatki zwiedzanie Afrykarium wrocławskiego ZOO szukanie wrocławskich krasnali Impreza Karnawałowa dla chętnych - Panorama Racławicka wspólne integracyjne wieczory Dołącz do... Read more »
 • Bal Sylwestrowy dla Singli nad Zalewem Sulejowskim
  true
  Zapraszamy wszystkich Singli i osoby Samotne na szampańską Zabawę Sylwestrową w centralnej Polsce. całonocna impreza nad Zalewem Sulejowskim zabawa taneczna prowadzona przez Didżeja toast na powitanie Nowego Roku wyśmienite potrawy i trunki tort noworoczny miła i fachowa obsługa kelnerska niezapomniana impreza tylko dla singli szansa zawarcia... Read more »
 • Bal Sylwestrowy dla Singli na Górnym Śląsku
  true
  Zapraszamy wszystkich Singli i osoby Samotne na szampańską zabawę w Noc Sylwestrową: całonocna impreza w malowniczym Zamku zabawa taneczna prowadzona przez Didżeja toast na powitanie Nowego Roku wyśmienite potrawy i trunki miła i fachowa obsługa kelnerska niezapomniana impreza tylko dla singli szansa zawarcia wielu ciekawych... Read more »
 • Pobyt Sylwestrowo-Noworoczny dla Singli w Chałupkach
  true
  Zapraszamy na Sylwester w malowniczym Zamku na Górnym Śląsku: 4-dniowy pobyt w towarzystwie Singli impreza sylwestrowa prowadzona przez Didżeja toast na powitanie Nowego Roku wyśmienite potrawy i trunki wycieczka do Radlina i Rybnika zwiedzanie Muzeum Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku spacer po Tężni Solankowej w Radlinie noworoczny... Read more »
 • Pobyt Sylwestrowo-Noworoczny dla Singli nad Zalewem Sulejowskim
  true
  Spotkajmy się w centralnej Polsce - spędźmy razem Sylwestrowo-Noworoczny czas 🙂 4 lub 5-dniowy pobyt w gronie Singli Zabawa Sylwestrowa prowadzona przez Didżeja toast na powitanie Nowego Roku wyśmienite potrawy i trunki wycieczki do okolicznych atrakcji: Niebieskie Źródła, Klasztor w Sulejowie Podziemna Trasa Turystyczna "Groty... Read more »
 • Boże Narodzenie dla Singli w Nałęczowie
  true
  Proponujemy Ci niezapomnianą świąteczną atmosferę podczas Świąt dla Singli w Nałęczowie: tradycyjna Wieczerza Wigilijna w blasku świec i brzmieniu kolęd zwiedzanie Nałęczowa z przewodnikiem relaks w Centrum Basenowym "Atrium" warsztaty ozdób choinkowych i zdobienie pierniczków świąteczne uroczyste posiłki w towarzystwie Singli bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego Parku Zdrojowego To... Read more »
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry